Skříňka do škol a školek

Skříňka na klíče do škol a školek

Školy a školky jsou zařízení, kde je spousta místností, které když opustí všichni pedagogičtí pracovníci, děti a zaměstnanci, tak je potřeba je uzamknout a zabezpečit, aby nedocházelo k neoprávněnému vniknutí cizích osob a krádežím. Školník, učitelé, vychovatelky, ti všichni mají u sebe klíče, které denně potřebují. Někdy se jedná i o celý svazek klíčů, které jsou těžké, cinkají Vám různě po kapsách a musíte na ně dávat pozor, aby se neztratily.

Jak tedy vyřešit situaci, abyste nemuseli klíče nosit stále u sebe, ale když zrovna budete nějaký ten klíč potřebovat, tak si jej zkrátka vezmete? Skvělá věc, která vyřeší Váš problém, je skříňka na klíče. Je vyrobená z černé práškové oceli (k dispozici v černé nebo bílé barvě), která je magnetická a vejde se do ní až 50 klíčů. Ve škole a školce můžete mít krásnou a moderní skříňku na klíče a to díky zakázkové výrobě, kde si sami zvolíte grafický motiv, který má na ní být znázorněn. Mohou to být květiny, zvířata, příroda, různé abstraktní vzory, motivy ze školního prostředí, logo atd. Záleží jen na Vás, jakému motivu dáte přednost.

Klíče od třídy, kabinetu, tělocvičny, jídelny, ředitelny, hlavního vchodu a další si můžete uložit do skříňky, kde mohou mít své stále místo a v případě potřeby si je vezmete. Skříňka je kvalitní, dlouho vydrží, ale především bezpečná, všechny klíče v ní budete mít přehledně a systematicky uložené.

Ať už si skříňku na klíče vyberete a koupíte v našem e-shopu nebo si ji necháte udělat na zakázku s vlastním grafickým motivem, tak jsme přesvědčeni, že bude pro Vás vítaným pomocníkem, o všech klíčích budete mít dokonalý přehled a v bezpečí uložené na jednom místě.