Tabule pro Vaše děti

Skleněná magnetická tabule pro Vaše děti na učení i zábavu

V dnešní moderní elektronické době, kdy spousta dětí tráví svůj volný čas na mobilních telefonech a tabletech, tak mnozí rodiče přemýšlejí nad tím, jak zabavit své děti jiným způsobem. Některé děti u těchto přístrojů dokážou sedět i několik hodin a to se samozřejmě rodičům nelíbí. I když mají děti plný pokojíček hraček, různých her a stavebnic, často dávají přednost právě mobilu nebo tabletu.

Vhodnost skleněných magnetických tabulí pro děti

Jednou velice praktickou a u rodičů i dětí poslední dobou žádanou věcí je skleněná magnetická tabule. Ta se stává hitem poslední doby a není se čemu divit. Kromě psaní ji děti mohou využít ke čtení, počítání, hraní a díky magnetickému povrchu této tabule na ni mohou dávat různé magnety, papíry, obrázky, plakáty, výstřižky, poznámky, fotografie a další věci. Tabule poskytne dětem nejen spoustu zábavy, ale také podpoří jejich vývoj a učení.

Skleněná magnetická tabule má speciální fix, kterým se na tabuli kreslí a mazací houbičku. Dítě si tak může kreslit stále dokola, odpadá tak nepořádek a prach, který je u klasických kříd, všude je čisto a pořádek. Tato tabule poskytne Vašemu dítěti dokonalou zábavu i možnost učení. Může se stát vhodným dárkem k narozeninám, Vánocům nebo ke Dni dětí.

Díky zakázkové výrobě si sami můžete zvolit velikost, barvu i tvar tak, aby co nejlépe zapadla do interiéru dětského pokojíčku. V případě, že budete mít jakékoliv dotazy nebo budete chtít poradit, neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám s výběrem skleněné magnetické tabule pro Vaše děti pomůžeme…