Tabule do školní družiny

Skleněná magnetická tabule do školní družiny

Mnoho rodičů je v dnešní době dlouho v práci a jsou pracovně hodně zatížení. Ne každá rodině má to štěstí, že děti mohou pohlídat babičky, dědečkové, tety nebo starší sourozenci. Rodiče dětí školního věku jsou proto často odkázáni na služby školní družiny, kde jejich dítě po skončení vyučování nějakou tu dobu zůstane, než se rodiče vrátí z práce.

Pro paní vychovatelky ve školních družinách není mnohdy lehký úkol děti zabavit. Kromě hraní, plnění domácích úkolů, kreslení, lepení, čtení a dalších činností, které děti spolu s vychovatelkami vykonávají, je náplní družiny především zajištění odpočinku a rozvíjení činnosti dětí podle jejich zájmů a potřeb.

Jednou z věcí, která se určitě hodí do družiny, je bezpochyby skleněná magnetická tabule.

Proč je dobré pořídit dětem do školní družiny skleněnou magnetickou tabuli?

  • barevně provedené oživí interiér
  • učí se na ní
  • kreslí na ní
  • připínají se na ní různé praktické věci
  • je to zábavný prvek
  • u dětí rozvíjí představivost, kreativitu

Je mnoho důvodů, proč by tato skleněná magnetická tabule měla být součástí školní družiny. Kromě kreslení pomocí speciálního fixu na ni pomohou jak paní učitelky, tak děti připínat různé magnety, obrázky, fotografie atd. Díky magnetickému povrchu a snadné údržbě lze tabuli využít k různým účelům.

Skleněnou magnetickou tabuli je možné vyrobit na zakázku přesně podle Vašeho přání a požadavků. Sami si můžete zvolit velikost, tvar i barvu tak, aby co nejlépe zapadla do interiéru školní družiny a líbila se dětem.