Zakázková výroba

Zakázková výroba skříňky na klíče

Skříňka na klíče je velice praktickou věcí, kterou začíná využívat stále více lidí. Neustálé hledání klíčů, povalování na různých místech a v tom horším případě ztráta klíčů je rozhodně nepříjemnou věcí. Nejlepším řešením je mít klíče pohromadě na jednom místě, uspořádané a kdykoliv je potřeba nějaký z klíčů, tak si ho jednoduše vezmete.

Skříňka je velice využívaná nejen v domácnostech, ale také ve firmách, úřadech, školách, školkách, v závodech, ubytovnách, restauracích, institucích, zkrátka všude tam, kde je potřeba mít klíče bezpečně a systematicky uložené. Je vyrobena z černé práškové oceli, která je magnetická a vejde se do ní až 50 klíčů. Pomocí silných magnetů můžete na skříňku připnout různé vzkazy nebo poznámky.

Můžete si pořídit skříňku s různými motivy, ale co když se Vám žádný nelíbí a nehodí do interiéru, kde bude umístěna? Nabízíme Vám jednoduché řešení a tím je zakázková výroba skříňky na klíče.

Výhodou zakázkové výroby je, že si sami můžete zvolit motiv, který se Vám líbí. Buď to může být Vaše vlastní dodaná fotografie, nebo si můžete vybrat z široké škály motivů z fotobank www.shutterstock.com, nebo www.stock.adobe.com. Máte-li raději jednoduchost a líbila by se Vám skříňka jednobarevná, tak můžete vybírat z jednobarevného provedení v odstínech ORACAL. Vybrat si můžete i otevírání levé nebo pravé, které při objednávání stačí zadat do poznámky.

Nechte si vyrobit na zakázku takovou skříňku na klíče, která přesně splní Vaše požadavky, bude nejen praktickou a bezpečnou věcí pro úschovu všech Vašich klíčů, ale zároveň krásným designovým prvkem, který se bude vyjímat v místnosti, kde najde své místo a bude viset.

Pokud chcete poradit, pomoci s výběrem, neváhejte se na nás obrátit! Poradíme, pomůžeme…