Penziony a ubytovny

Skříňka na klíče do penzionů a ubytoven

Vlastníte-li nějaký penzion nebo ubytovnu, tak jako majitel víte, jak důležité je mít všechny prostory v objektu dobře zabezpečeny. Kriminalita bohužel stoupá, každoročně je vykradeno mnoho objektů. Kromě bezpečnosti je také důležité mít klíče nejlépe pohromadě a systematicky uložené. Klíče schované po kapsách, položené na různých místech, to může vést k ztracení klíčů nebo odcizení. To určitě nikdo z Vás nechce, a proto je dobré mít tuto situaci s klíči vyřešenou a pod kontrolou.

Možností se nabízí více a jednou z nich je pořízení skříňky na klíče. Do ní uložíte až 50 klíčů. Takže klíče od všech pokojů, hlavního vchodu, jídelny, skladu, garáže, klíče od automobilů a náhradní klíče tak budete mít pěkně na jednom místě uložené a v bezpečí. Už se Vám nestane, že je budete hledat, že jste je někde zapomněli nebo odložili a nemůžete si vzpomenout, kde to bylo. Také klíče pro hosty budete mít ve skříňce pěkně uspořádané a připravené pro ubytování hostů.

Skříňka na klíče je nejen skvělá věc pro úschovu klíčů, ale zároveň díky volbě grafického motivu se může stát také příjemným designovým prvkem. Aby co nejlépe zapadla do interiéru penzionu nebo ubytovny, volte takový motiv, který celkově zvýrazní a zútulní místnost, ve které bude viset. Vybrat si můžete z naší nabídky v e-shopu nebo si na zakázku nechat udělat skříňku s vlastním motivem, případně si motiv vyberte ve fotobankách www.shutterstock.com, nebo www.stock.adobe.com. V nabídce jsou také jednobarevné provedení v odstínech ORACAL. Barva skříňky je černá nebo bílá.

Mějte klíče stále pod kontrolou! Skříňka na klíče se stane nedílnou součástí Vašeho penzionu a ubytovny.